Kontaktai

Viešoji įstaiga Kalvarijos ligoninė
Vytauto g. 9, 69216, Kalvarija
Tel. 8 343 23 457
El. p. Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.
Duomenys kaupiami ir saugomi
juridinių asmenų registre
Kodas 165802433

Paieška svetainėje

 

KORUPCIJA – tai valstybės tarnautojo ar jam prilyginto asmens tiesioginis ar netiesioginis siekimas, reikalavimas arba priėmimas turtinės ar kitokios asmeninės naudos (dovanos, paslaugos, pažadas, privilegijos) sau ar kitam asmeniui už atlikimą ar neatlikimą veiksmų pagal einamas pareigas, taip pat neveikimas, siekiant, reikalaujant turtinės ar kitokios asmeninės naudos sau arba kitam asmeniui už šią naudą priimant, taip pat tiesioginis ar netiesioginis siūlymas ar suteikimas valstybės tarnautojui, jam prilygintam asmeniui turtinės ar kitokios asmeninės naudos (dovanos, paslaugos, pažadas, privilegijos) už atliekamų ar neatliekamų veiksmų pagal valstybės tarnautojo ar jam prilyginto asmens einamas pareigas, taip pat tarpininkavimas darant šioje dalyje nurodytas veikas.

 

Jei turite žinių arba pagrįstų įtarimų apie Viešosios įstaigos Kalvarijos ligoninės darbuotojo padarytas, daromas ar ketinamas daryti korupcinio pobūdžio nusikalstamas veikas, praneškite apie tai:

Raštu - Vytauto g. 9, LT-69216 Kalvarija.

Telefonu - 8 343 21 380, (darbo dienomis, pirmadienį – ketvirtadienį nuo 8 val. iki 16.30 val., penktadienį nuo 8 val. iki 15.45 val.)

elektroniniu paštu Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį. .

Asmuo, atsakingas už korupcijos prevencijos kontrolę, yra socialinė darbuotoja Jurgita Dilienė, tel. 8 343 21 380, el. p. Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

 

STT informuoja, kad asmenys, duodami kyšį medikui, daro nusikaltimą pagal Lietuvoje galiojančius įstatymus. Jei susiduriate su kyšininkavimu, kai gydytojas ar kitas medicinos įstaigos darbuotojas reikalauja neteisėto atlygio, – praneškite STT karštąja linija (8 5) 266 3333 ar el. paštu Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį. .

 

SAM pasitikėjimo tel. 8 800 66 004, kuriuo nemokamai galima pranešti apie korupcijos veikas, elektroniniu paštu: Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

 

Korupcijos atvejo dalyviai gali būti baudžiami įstatymo numatyta tvarka.

Lietuvos Respublikos baudžiamajame kodekse nustatytas korupcinio pobūdžio nusikalstamas veikas: kyšininkavimą (225 straipsnis), tarpininko kyšininkavimą (226 straipsnis), papirkimą (227 straipsnis), piktnaudžiavimą tarnybine padėtimi (228 straipsnis), tarnybos pareigų neatlikimą (229 straipsnis), taip pat kitas Lietuvos Respublikos korupcijos prevencijos įstatymo 2 straipsnio 2 dalyje įvardytas korupcinio pobūdžio nusikalstamas veikas.

 

 

Vadovo kreipimasis

Korupcijos prevencijos VšĮ Kalvarijos ligoninės 2020-2022 programa

Kalvarijos ligoninės 2020-2022 metų korupcijos prevencijos programos priemonių planas

Viešosios įstaigos Kalvarijos ligoninės darbuotojų elgesio kodeksas

Viešosios įstaigos Kalvarijos ligoninės asmens svaikatos priežiūros darbuotojų, susidūrusių su galima korupcinio pobūdžio nusikalstama veika, elgesio taisyklės

Informacijos apie pažeidimus viešojoje įstaigoje Kalvarijos ligoninėje teikimo tvarkos aprašas

Lietuvos nacionalinės sveikatos sistemos įstaigų darbuotojų, susidūrusių su galima korupcinio pobūdžio nusikalstama veika, elgesio taisyklės

Viešosios įstaigos Kalvarijos ligoninės vidaus tvarkos taisyklės

Viešosios įstaigos Kalvarijos ligoninės dovanų, gautų pagal tarptautinį protokolą ar tradicijas, taip pat reprezentacijai skirtų dovanų perdavimo, vertinimo, registravimo, saugojimo ir eksponavimo tvarkos aprašas

 

Paramos ligoninei viešinimas

 

 

esveikata.lt

 

 

kalvarija

sam

100

STTElektroniniai

TLK