Kontaktai

Viešoji įstaiga Kalvarijos ligoninė
Vytauto g. 9, 69216, Kalvarija
Tel. 8 343 23 457
El. p. Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.
Duomenys kaupiami ir saugomi
juridinių asmenų registre
Kodas 165802433

Paieška svetainėje

Finansuojama ES

Įgyvendinant projektą „Asmens sveikatos priežiūros paslaugų, skirtų socialiai pažeidžiamiems asmenims, kokybės gerinimas Kalvarijoje“  vyko atvirų durų dienos

 

      Įgyvendinant viešosios įstaigos Kalvarijos ligoninės projekto „Asmens sveikatos priežiūros paslaugų, skirtų socialiai pažeidžiamiems asmenims, kokybės gerinimas Kalvarijoje“ veiklas, Kalvarijos ligoninėje birželio mėnesį vyko atvirų durų dienos.

      Birželio 15 d. Kalvarijos ligoninėje vyko atvirų durų diena, kurios metu buvo galima apžiūrėti projekto lėšomis įsigytą oftalmologijos įrangą. Nemokamas gydytojos oftalmologės Indrės Matulevičiūtės konsultacijas gavo 15 pacientų. Konsultacijos metu buvo tikrinamas regėjimas, teikiamos rekomendacijos dėl akių ligų profilaktikos ar reikalingo tolimesnio gydymo.

      Birželio 17 d. Kalvarijos ligoninėje vyko atvirų durų diena, kurios metu buvo galima apžiūrėti projekto lėšomis įsigytą ultragarsinę diagnostikos  įrangą. Pacientus konsultavo gydytoja radiologė Aušra Sakalavičienė. Gydytoja atliko ultragarso diagnostikos tyrimus 15 pacientų. Buvo echoskopuojama skydliaukė, venos, inkstai, šlapimo pūslė, krūtys ir kiti vidaus organai. Atliktų konsultacijų metu buvo aptikti pakitimai ir rekomenduota kreiptis dėl detalesnio sveikatos ištyrimo.

      Džiaugiamės, kad Kalvarijos savivaldybės gyventojams galime pasiūlyti gydytojų specialistų konsultacijas, kurių metu naudojama profesionali ir kokybiška diagnostine įranga.

      Projektas „Asmens sveikatos priežiūros paslaugų, skirtų socialiai pažeidžiamiems asmenims, kokybės gerinimas Kalvarijoje“ įgyvendinamas pagal Europos kaimynystės priemonę ir yra finansuojama Europos Sąjungos.

      VšĮ Kalvarijos ligoninei skirtas finansavimas sudaro – 280 202,50 Eur, iš jų – 252 182,25 Eur (90 proc.) ES lėšos.

      Ši informacija buvo parengta padedant Europos Sąjungai. Už šios informacijos turinį atsako tik Viešoji įstaiga Kalvarijos ligoninė ir jis negali būti laikomas atspindinčiu Europos Sąjungos požiūrį.

      Nuoroda į „EuropeAid“ internetinę svetainę: https://ec.europa.eu/europeaid/node/22_en

 Atvirų durų diena

Viešosios įstaigos Kalvarijos ligoninės informacija

 

 

Dalintis

esveikata.lt

 

 

kalvarija

sam

100

STTElektroniniai

TLK