Kalvarijos ligoninėje įsibėgėja projekto „Asmens sveikatos priežiūros paslaugų, skirtų socialiai pažeidžiamiems asmenims, kokybės gerinimas Kalvarijoje“ įgyvendinimas

2020 metų viduryje viešosios įstaigos Kalvarijos ligoninė pradėtas įgyvendinti projektas „Asmens sveikatos priežiūros paslaugų, skirtų socialiai pažeidžiamiems asmenims, kokybės gerinimas Kalvarijoje“ įgauna pagreitį.

Įgyvendinant projekto veiklas, VšĮ Kalvarijos ligoninėje buvo atliktas patalpų remontas, įsigyta ir sumontuota akių kabineto įranga, baldai bei kompiuterinė įranga. Remonto darbus (salėje pakeista grindų danga, sudėtos keraminės sienų plytelės, įrengtos pakabinamos lubos, pakeistos 2 durys) atliko UAB „Geividus“, akių įrangą pristatė ir sumontavo – UAB „Graina“.

Šiuo metu rengiami pirkimo dokumentai ultragarso diagnostikos sistemos (echoskopo) įsigijimui.

Projektas įgyvendinamas pagal Europos kaimynystės priemonę ir yra finansuojamas Europos Sąjungos.

Pokyčiai prasideda nuo mažų žingsnių! Svarbu – pradėti! Kad ir mažais žingsneliais, bet judame į priekį.

Ši informacija buvo parengta padedant Europos Sąjungai. Už šios informacijos turinį atsako tik Viešoji įstaiga Kalvarijos ligoninė ir jis negali būti laikomas atspindinčiu Europos Sąjungos požiūrį.

Nuoroda į „EuropeAid“ internetinę svetainę: https://ec.europa.eu/europeaid/node/22_en

Akiu kab

Viešosios įstaigos Kalvarijos ligoninės informacija