Projekto „Asmens sveikatos priežiūros paslaugų, skirtų socialiai pažeidžiamiems asmenims, kokybės gerinimas Kalvarijoje“ įgyvendinimas Kalvarijos ligoninėje

Viešoji įstaiga Kalvarijos ligoninė įgyvendina projektą „Asmens sveikatos priežiūros paslaugų, skirtų socialiai pažeidžiamiems asmenims, kokybės gerinimas Kalvarijoje“. Projektas įgyvendinamas pagal Europos kaimynystės priemonę ir yra finansuojamas Europos Sąjungos.

Bendra projekto vertė – 280 202,50 Eur, iš jų  ES lėšos – 252 182,25 Eur (90 proc.).  VšĮ Kalvarijos ligoninei skirtas finansavimas sudaro 280 202,50 Eur.

Pagrindinis šio projekto tikslas – pagerinti Kalvarijos gyventojų, ypač socialiai remtinų grupių, prieinamumą prie kokybiškų diagnostikos ir fizinės medicinos bei reabilitacijos paslaugų.

Šiam tikslui pasiekti bus įgyvendinamos šios veiklos: įsigyjama medicininė bei kompiuterinė įranga, tokia kaip ultragarso diagnostikos sistema (echoskopas), elektrokardiografas, defibriliatoriai, reabilitacijos, akių kabineto įranga, bus atliktas patalpų remontas, įsigyti baldai.

Projekto metu bus tobulinami įgūdžiai ir kvalifikacija, gilinamos žinios.

Projekto pradžia – 2020-05-26. Projekto trukmė – 24 mėn.

Ši informacija buvo parengta padedant Europos Sąjungai. Už šios informacijos turinį atsako tik Viešoji įstaiga Kalvarijos ligoninė ir jis negali būti laikomas atspindinčiu Europos Sąjungos požiūrį.

Nuoroda į „EuropeAid“ internetinę svetainę: https://ec.europa.eu/europeaid/node/22_en